TEKUTÉ NITĚ

Holky, školila jsem sena 𝐍𝐎𝐕𝐈𝐍𝐊𝐔 2023 TEKUTÉ NITĚ. Tekuté nitě se dají zkombinovat při kosmetickém ošetření za cenu 𝟏𝟓𝟗𝟎 Kč nebo jako součást mikrojehličkování za 𝟐𝟐𝟎𝟎 Kč. 

Mikrojehličkování se stalo u mě v salonu velmi oblíbeným zákrokem , ať už samostatně před nějakou vaši důležitou událostí (svatba, ples, narozeniny) , nebo jako prevence projevů stárnutí a tvorby vrásek. 

Kouzelný efekt během 8hodin. Síla jedné lahvičky, která vrací zpátky čas. Krásné vypnutí a účinný lifting vaší tváře a krku. Nejlepší produkt v estetickém programu.  

Chitossil® od Esthemax®je inovativní technologie, která omlazuje a navrací pleti mladistvé kontury. Chitossil® poskytuje vynikající liftingový, vyhlazující a tonizační účinek, který dramaticky snižuje výskyt vrásek a ochabnutí v oblastech okolo očí, čela, tváří, krku a čelistí. Chitossil® účinně zpevňuje jakoukoli oblast pokožky, která je náchylná k ochabování a ztrátě objemu v důsledku stárnutí nebo špatného svalového tonusu.  

Jaké jsou výhody léčby?

Bezbolestné , bez jehel

• Výsledky jsou okamžitě viditelné

• Bez řezů

• Bez otoků a modřin

• Rovnoměrné rozložení

Jaké oblasti použití jsou vhodné pro ošetření?

Lze ošetřit vrásky a vrásky v nasolabiální oblasti, na čele, krku, obličeji atd.

Bez problémů se dostanete i na těžko dostupná místa (např. kolem očí). Pokud chcete zpevnit ochablou tkáň v oblasti obličeje, přidat objem a elasticitu, jedná se o neinvazivní zákrok .

Žádné kontraindikace

Péče po ošetření :

- 24 hodin se vyhýbejte vodě na obličej - žádné odličování ( odličovací přípravky) , žádná voda.

- večer proťukávat hydratačním krémem.

- 2 dny - necvičte , žádné solárium ,sauna , parní lázně ...

- 24h žádný make-up.