MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Mikrojehličkování je speciální technika využívaná pro zlepšení elasticity pleti, korekce jizev a strií, sjednocení barvy pleti, zmírnění pigmentace, stažení póru či vypínání pleti.

Je to komplexní ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští samoobnovovací procesy v pleti. Je to pro tělo zcela přirozené ošetření, které řeší několik problémů pleti najednou.

Ošetření má komplexní výsledky: 

✓ obnovuje pevnost a pružnost pleti

✓ vyhlazuje vrásky

✓ snížení tvorby zánětů a akné

✓ zmenšuje póry

✓ sjednocení barvy pleti a hloubkovou hydrataci

✓ zmírňuje kruhy pod očima  

DERMAPEN vytváří v pleti mikrotraumata, které při procesu hojení spouštějí syntézu kolagenu, stimulují buněčné procesy a díky aplikaci aktivních sér dochází k hloubkové výživě a reparaci pleti. Výsledkem je hladší, vypnutá pleť bez vrásek a zánětů. 

PRÚBĚH OŠETŘENÍ:

Ošetření probíhá speciálním mezoterapickým perem, na které je nasazen sterilní nástavec s 12 jemnými jehličkami, kterým dermální specialista provede ošetření. Na peru se nastavuje přesná hloubka působení pera. Na pleť je aplikováno speciální sérum podle typu pleti a individuálních potřeb klientky.

DOPORUČENÍ PO OŠETŘENÍ:

Po ošetření je potřeba počítat s 1 až 2 dny regenerace. Bezprostředně po zákroku je pokožka lehce zarudlá, v následujícím 1 dnu zarudnutí mizí. V případě pnutí pokožky (výjimečně), doporučuji Panthenol - hydratační emulzi. Make-up lze aplikovat po 48 hod. Během 24 hodin po zákroku nedoporučuji saunu ani bazén. Po dobu 14 dní po zákroku není možné se slunit.

UPOZORNĚNÍ: Pokud používáte v domácí péči Retinol A - vysadit alespoň 14 dní před ošetřením a zároveň i po ošetření.

Pokud docházíte na infuze vitamínu C, přijďte alespoň 72 hod před aplikací.