Svatební make-up

Svatební balíček - zkouška svatebního make upu + make up ve svatební den.

Absolvovala jsem make-up kurz svatebního líčení v MAKE-UP INSTITUTU v Praze, což je jedna z nejlepších make-up škol v celé ČR.

Svatební den je pro většinu žen jedním z nejdůležitějších dnů v životě, vyplatí se na něj důkladně připravit a nenechat nic náhodě.

Velmi doporučuji si zajít týden- 14 dní před svatbou na celkové kosmetické ošetření, úpravu obočí (barvení) , popřípadě umělé řasy nebo lash-lifting, aby celkový finální make-up vypadal co nejlépe.

Svou práci provádím jen s velmi kvalitními značkami jako jsou např. Too Faced, Mac, Anastasia Beverly Hills nebo Urban Decay. Proto se nemusíte bát nekvalitního líčení bez výdrže a nebo taky alergických reakcí. Make-up vždy aplikuji s pomocí podkladových bází a fixačních produktů tak aby Vám vydržel co nejdelší dobu.

Vyhraďte si na zkoušu dostatek času obvykle tak 2 hodiny. Tuto zkoušku provádím v mém salonu v Letohradě , kde můžeme můj salon využít pro přípravu i ve svatební den!

Svatební líčení zahrnuje zkoušku u mě v salonu v Letohradě a líčení v den svatby u Vás včetně dopravy, polovina ceny se platí na zkoušce.

Samozřejmě je možnost nalíčit i ostatní svatebčanky - maminky, babičky, družičky,... vše po předchozí domluvě...

Neváhejte se na mě obrátit. Budu se velice těšit na naše setkání.

Video z mého SVATEBNÍHO MAKE-UP KURZU:

https://www.youtube.com/watch?v=hE0XnXicZXs